تولید کننده قالب وافل | کرایه کردن قالب وافل

تولید کننده قالب وافل | کرایه کردن قالب وافل

تولید کننده قالب وافل | کرایه کردن قالب وافل

کارخانه تولید کننده قالب وافل و عرضه محصولات استاندارد

تولید کننده قالب وافل | کرایه کردن قالب وافل

سقف هر سازه ای نقش مهمی در استحکام و زیبایی آن دارد. علاوه بر این، از نظر ایمنی در هنگام حوادث و بلایای طبیعی، انتخاب سقف ایمن با وزن و ساختار مناسب تاثیر بسزایی در حفظ امنیت کاربران دارد و روشی جذاب برای کاهش تلفات و خسارات مادی است.

برخلاف نسل قدیمی سقف های بتنی سنگین، اختراع سقف های وافل انقلابی در تولید سقف های سبک وزن و در عین حال بادوام ایجاد کرده است. این نوع سقف ها با ساختار مهندسی خاصی درست می شوند. که باعث سهولت و ارزانی آنها می شود. و نصب در مراحل ساده انجام می شود.

در این میان استفاده از قالب های مخصوص وافل تمایز بزرگی در ساخت موفق این نوع سقف ها به شمار می رود. و سازندگان قالب وافل نقش مهمی را ایفا می کنند.

در این صورت علاوه بر مشکلات اقتصادی و محاسبات نادرست، ایمنی سقف کاهش میابد. و مشکلات فنی در مرحله ساخت به وجود می آید که در اثر این کار به سازندگان و استفاده کنندگان خسارت وارد می شود.

برای خواندن مقاله مقاوم سازی سقف وافل اینجا کلیک کنید.

 

تولید کننده قالب وافل

تولیدکنندگان قالب وافل این روزها نقش مهمی در صنعت ساختمان و سازه های سقف وافل ایفا می کنند. کیفیت ارائه شده توسط این سازنده بیش از هر زمان دیگری در هنگام اجرای آب بندی قابل مشاهده است.

استقبال زیاد کاربران و سازندگان از سقف وافل به دلایل مختلف از تکنیک های مهندسی و مراحل تولید آسان تا مزایای ایمنی و اقتصادی بالا باعث شد تا بازار تولید و فروش قالب های مخصوص این کار تا حد زیادی رونق بگیرد.

اما در مراحل اجرای برخی از پروژه های ساختمانی به دلیل موقتی بودن استفاده از این ملزومات به نظر می رسد اجاره قالب وافل گزینه مناسب تری باشد.

 

کرایه کردن قالب وافل

با توجه به نقش مهمی که یک برنامه سقف سبک و ایمن ایفا می کند، سازندگان قالب وافل سیستم وافل نقش کلیدی در نصب سریع و بهینه سقف در یک پروژه دارند. علاوه بر کیفیت قالب تولیدی و استفاده از مواد مرغوب در فرآیند تولید، پیشنهادات و توصیه های شرکت های عرضه کننده این قالب ها نیز از نظر محاسبه سود و زیان اقتصادی و مشکلات فنی در انتخاب و استفاده از فرم ها بسیار مهم است.

سقف های وافل یک طرفه و دو طرفه جایگزین مناسبی برای سقف های بتنی و توخالی هستند. محصولات مدرن و امروزی با استحکام و زیبایی بالا. پیمانکاران و مدیران از عملیات طولانی مدت و پروژه های سنگین با ریسک اداری و مالی بالا معاف هستند و بهترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن ارائه دهید.

 

خرید یا اجاره

یکی از سوالات متداول پیمانکاران پروژه های ساختمانی، مشکل تهیه انواع قالب وافل است. تعداد و نوع ریخته گری بسته به محدوده پروژه و زمان تکمیل متفاوت خواهد بود. و نیاز به محاسبات فنی دقیق دارد، همچنین این سوال وجود دارد که آیا خرید این نوع قالب به صرفه است یا اجاره آن؟

به طور کلی می توان گفت که نیاز به تهیه الگو برای هر پروژه ساختمانی منحصر به فرد بوده و باید توسط مهندس حسابداری تایید و توسط سرمایه گذار تایید شود.

در برخی از کاربردها سقف به بخش‌ها و در مکان‌هایی با ابعاد فاصله زیاد تقسیم می‌شود که در این حالت قالب از یک قسمت به قسمت دیگر منتقل می‌شود. علاوه بر هزینه ها، احتمال خسارات و زیان های مالی را نیز به همراه دارد.

در برخی موارد، محدوده پروژه و طول پروژه به طور کلی خرید یک قالب را مقرون به صرفه تر از اجاره آن می کند. برای پیمانکارانی که دائماً مشغول ساخت یا تعمیر سقف های وافل هستند و چنین پروژه ای را در برنامه خود دارند. شناخت تولیدکنندگان وافل با کیفیت بالا و خرید یا اجاره قالب وافل از برندهای معتبر بسیار مهم است.

تولید کننده قالب وافل | کرایه کردن قالب وافل

روش تولید قالب وافل

همانطور که مشخص است، پرطرفدارترین نوع سقف در ساخت و ساز، سقف وافل است و مزیت اصلی استفاده از این سیستم کاهش وزن مصالح اصلی در سازه از جمله میلگردها و بتن و سایر محصولات ساختمانی است.

استفاده از فرم های وافل و اجرای سقف وافل روز به روز بیشتر و بیشتر می شود. بنابراین تعداد تولید کنندگان آن نسبت به قبل بیشتر است. ما سعی می کنیم قالب وافل را در اندازه ها و اشکال مختلف تولید و به فروش برسانیم.

به طور کلی کارخانه تولید قالب وافل مورد نظر یک دال بتنی است. که می توان گفت مجهز به فرم های غیر دائمی است. سقف وافل از بتن و آرماتور درست میشود.

بنابراین وزن آن کمتر است. تولید قالب وافل باید طبق استاندارد جهانی انجام شود که یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کرد زیرا کیفیت نهایی سقف وافل را ​​بسیار تحت تاثیر قرار می دهد.

تولید کننده قالب وافل | کرایه کردن قالب وافل

 

آماده سازی قالب وافل

خرید و اجاره مصالح ساختمانی از چند جهت حائز اهمیت است. کیفیت، کارایی و دوام این لوازم و مواد به کار رفته در ساخت آنها از برندی به برند دیگر متفاوت است. در چنین شرایطی مصالح ساختمانی نیز متفاوت و تا حد زیادی تعیین کننده است.

 

مراحل تولید قالب وافل

کارخانه تولید قالب وافل که ساخت در چند مرحله انجام می شود و در اینجا با هم مرور می کنیم و به همه آنها اشاره می کنیم:

 

مرحله اول در کارخانه تولید قالب وافل:

خرید مواد اولیه لازم (برخی از تولیدکنندگان مواد اولیه را خودشان طبق فرمول های منحصر به فرد تولید می کنند).

 

مرحله دوم در تولید قالب وافل:

در این مرحله قالب وافل پایه و استیل درست می شود تا از آنها قالب های تولیدی از مواد پلی پروپیلن تولید شود.

این قالب های فولادی در سایزهای مختلف تولید می شوند که فرآیند تولید این قالب طولانی است. و حدود 5 تا 6 ماه طول می کشد. شایان ذکر است که این قالب های فولادی عمدتاً برای پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا قیمت آهن متغیر و در روز محاسبه می شود. زیرا تولید قالب پایه بسیار گران است.

 

مرحله سوم در کارخانه تولید قالب وافل:

این مرحله توسط دستگاه قالب گیری تزریقی انجام می شود. و قالب فلزی با استفاده از مواد پروپیلن تزریق می شود. اغلب دمای دستگاه تزریق روی 220 درجه سانتیگراد و فشار دستگاه روی 1000 psi تنظیم می شود. سپس مواد پلیمری از قبل خریداری به محفظه قالب از پیش طراحی تزریق می شود.

اندازه مواد تزریقی برای تولید هر قالب به اندازه آن بستگی دارد. مواد تزریق شده با سرد شدن شکل قالب را به خود می گیرند و در نهایت به عنوان محصول نهایی مورد نظر از قالب تزریق پلاستیک خارج می شوند.

مهم ترین مرحله در تحقق پروژه وافل، تهیه قالب وافل استاندارد و باکیفیت است، بنابراین قبل از خرید قالب، از اعتبار واحد فروش اطمینان حاصل کنید و سعی کنید از تولیدکنندگانی که کیفیت را تضمین می کنند، خرید کنید.

 

انواع تولید قالب وافل

یکی از انواع سقف های متداول در صنعت ساختمان، سقف وافل است که با کمک این سیستم وزن مواد اصلی مورد استفاده در چارچوب سازه اعم از میلگرد و بتن به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

با توجه به افزایش قیمت میلگرد، بتن و سایر محصولات ساختمانی، استفاده از این سیستم و به تبع آن قالب های ویفر هر روز در حال گسترش است. قالب های وافل در حال حاضر در اندازه ها و اشکال مختلف درست می شوند.

مشکل اصلی و رایج بین تمامی فرمت های تولیدی موجود در بازار این است که در زمان اجرا سازگار نیستند. در واقع، قالب های موجود در بازار فقط روی هم چیده شده اند و مشکلات زیر را دارند:

  • توانایی جابجایی الگو و برهم زدن نظم الگوهای پشته‌ای
  • تراوش شیرابه بتن از طریق فرم ها و چشم انداز سقف باز کمتر ایده آل
  • عدم ایمنی کارگرانی که قالب ها را روی هم می چینند به دلیل عدم چسبندگی قالب های وافل زیر پای آنها و احتمال افتادن آنها می باشد.

در نتیجه به نحوه ساخت قالب وافل پلاستیکی که با استفاده از قالب و عملیات قالب گیری تزریق پلاستیک درست می شود.

مواد اولیه مورد استفاده برای ساخت این قالب وافل پلاستیکی مواد پلیمری ppr40 است. برای این منظور ابتدا مکانیزم بسته شدن با توجه به قالب های وافل طراحی میشود. و سپس قالب طراحی و درست می شود. سپس با استفاده از قالب گیری تزریق پلاستیک در قالب تولیدی، قفل درست می شود.

کلیدهای پلاستیکی بین دو سوراخ کنار قالب وافل رفته و با چرخش 90 درجه دسته قفل کاملا قفل می شوند. در حین اجرای چیدمان قالب های وافل برای اجرای سقف، برای اتصال قالب ها به یکدیگر و رفع مشکلاتی که گفتیم، می توان از قفل های وافل ابتکاری استفاده کرد. لازم به ذکر است که مکانیسم قفل ها بسیار ساده است. و نیازی به تجهیزات اضافی ندارد.

تولید کننده قالب وافل | کرایه کردن قالب وافل

جمع بندی

کارخانه تولید قالب وافل که درنتیجه اولین مرحله در کل فرآیند اجرای سقف وافل است.

قالب های وافل انواع مختلفی دارند و با توجه به نوع پروژه می توانند انواع و اندازه های مختلفی داشته باشند. کیفیت بالا در ساخت قالب بسیار مهم بود. به همین دلیل پیمانکار سقف وافل باید دقت کند تا شرکت یا کارخانه تولید قالب وافل مورد نظر را بیابد.

علاوه بر این، پیمانکاران موظف اند با تهیه قالب وافل با کیفیت بالا، به فکر قیمت قالب وافل و هزینه هایی باشند که به کل هزینه پروژه اضافه می شود.

اگر قالب وافل را مستقیماً از سازنده خریداری کنید، البته مقدار قابل توجهی پول پس انداز کرده اید که به جیب واسطه ها و تاجرانی که قالب های پلاستیکی وافل را خرید و فروش می کنند، می رود.

برای کسانی که در زمینه ساخت و ساز و اجرای پروژه های ساختمانی در زمینه سقف های وافل فعالیت می کنند، انتخاب کارخانه های وافل که محصولات با کیفیت ارائه می دهند. و با قیمت و شرایط مناسب عرضه می کنند، حائز اهمیت است. در نتیجه نهایی کار و محاسبات مالی موثر است.

تولید کننده قالب وافل | کرایه کردن قالب وافل

پست مرتبط

Enter your keyword